Středisko volného času Sluníčko

Jarmila Levko by Jarmila Levko
V libereckém kraji

V Lomnici nad Popelkou mají důvod k velké radosti. Středisko volného času Sluníčko se po roce, kdy působilo v náhradních prostorách, nastěhovalo zpět do svého domečku.

Ten se za ten rok změnil k nepoznání. Překrásně zrekonstruované prostory nabízí dětem a volnočasovým pedagogům téměř ideální podmínky. Budova je využita na maximum, v rámci rekonstrukce se vznikly nové užitné prostory i na půdě a ve sklepě.

SVČ Sluníčko nabízí dětem, ale i dospělým, neuvěřitelně širokou škálu aktivit. Od sportovních, přes hudební a výtvarné, až po robotiku, akvaristiku, včelařství, vaření nebo šachy. Aktivit se účastní na 700 dětí.

Slavnostní otevření zrekonstruované budovy proběhlo o tomto víkendu za účasti starosty města Josefa Šimka, místostarosty Zdeňka Rajma a samozřejmě pracovníků SVČ Sluníčko v čele s paní ředitelkou Věrou Bártovou. V překrásné atmosféře, kdy bylo cítit, jak velkou radost všichni zúčastnění mají z nově otevřených prostor. Vnímala jsem také soudržnost a spolupráci mezi radnicí, zaměstnanci SVČ Sluníčko i rodiči a dětmi, kteří na zahájení přišli.

Milí Lomničtí, gratuluji vám k tomuto počinu a přeji vám, abyste se v nových prostorách cítili dobře! Není to totiž jen o dobrém zázemí, je to zejména o lidech, kteří naplňují poslání SVČ Sluníčko, což tady evidentně funguje. Děkuji za pozvání a hezké sobotní dopoledne v Lomnici nad Popelkou. Ať se SVČ Sluníčko daří!sepsalJarmila Levko

(2 - počet hlasů)
Přečteno 176 krát
Označeno v :